Turistické noviny a Vandrovní knížka Cyklopecek mají zlatou medaili

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

„V kategorii Turistické noviny devítičlenná odborná porota ohodnotila jako nejlepší právě naše Turistické noviny Východní Čechy léto/podzim 2020. Noviny vydáváme již od roku 2009 pravidelně dvakrát ročně. Před dvěma lety jsme obsah rozšířili i o Královéhradecký kraj, tak aby měli čtenáři ucelený přehled o tom co se na východě Čech děje,“ řekl René Živný, radní Pardubického kraje zodpovědný za sport a cestovní ruch.

Na přípravě novin se podílí redakční rada sestavená se zástupců všech turistických oblastí obou krajů a celé vydání koordinuje a vydává Destinační společnost Východní Čechy. Jsou k dostání v turistických informačních centrech, letos si je mohli přečíst i lidé z celé republiky prostřednictvím vkladů do celostátních novin.

Druhé zlato jsme obdrželi v kategorii Propagační leták, a sice za Cyklopecky 2020 – Vandrovní knížku. I pro ty co soutěžit nechtějí je to perfektní pomůcka pro plánování cyklovýletů po našem krásném kraji,“ konstatoval radní Živný. Tento materiál obsahuje 15 cyklotras pro všechny kategorie cykloturistů a je součástí letošní kampaně Naše Východní Čechy – Vaše dovolená 2020.

Zdroj: Pardubický kraj

PK ceny.png