Aktuality

Seminář o změnách v systému náhradní rodinné péče v Pardubickém kraji

Seminář o změnách v systému náhradní rodinné péče v Pardubickém kraji

Neziskové organizace a zástupci měst a obcí jsou zváni na zajímavý seminář, který se koná v pondělí 13. 6. v Pardubicích. Jedná se o představení úspěšného projektu, který probíhá v Pardubickém kraji, a je výjimečný v celé ČR. V našem kraji se podařilo rozjet pozitivní změny v systému náhradní rodinné péče a vybudovat funkční sít podpory rodin s dětmi s aktivním zapojením obcí i kraje.

Semináře se zúčastní Ing. Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda sociální komise KDU-ČSL, která se aktuálně zabývá koncepci rodinné politiky. Věříme, že dobrá praxe Pardubického kraje bude inspirací pro celostátní prorodinnou politiku. Za Pardubický kraj bude přítomný Ing. Roman Línek, MBA, 1. náměstek hejtmana, který představí aktuální pohled na náš systém včetně stručné informace k transformačním plánům krajských dětských domovů. Za neziskové organizace vystoupí odborníci, kteří se na změnách systému podílejí dlouhodobě.


Pro zástupce měst a obcí nabízíme v rámci semináře pohled na jejich role v systému, jelikož jsou jeho důležitou součástí. V rámci semináře bude dostatek času na vzájemnou diskusi, na kterou se těšíme a věříme, že bude přínosná pro všechny přítomné.

© 2004-2016 KDU-ČSL Pardubice, Veškerá práva vyhrazena — Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.