Aktuality

Pardubice hostily seminář pro turistická centra

2013-10-31-seminarPardubice - V nově zrekonstruovaném informačním centru v Pardubicích zahájil radní Pardubického kraje pro cestovní ruch René Živný společně s Milošem Krejčím, vedoucím informačního centra Lanškroun, vzdělávací seminář A.T.I.C. ČR pro pracovníky turistických informačních center.

 

Účastníky semináře čekal nabitý celodenní program, který je mimo jiné zavedl na komentovanou prohlídku Zelené brány či novorenesanční radnice v Pardubicích. V rámci semináře je čekala ale i praktická témata jako například Komunikace s problémovými klienty či Problematika spolupráce se zdravotně postiženými lidmi.

„Jsem velice rád, že se podobné vzdělávací programy daří realizovat. Pardubický kraj je má hustou síť informačních center a je potřeba sjednotit přístupy v podávání informací turistům. Výborně funguje celý systém komunikace kraje s jednotlivými informačními centry, především co se týká předávání informací na naše stránky www.vychodnicechy.info," komentoval seminář radní Živný. „Tento systém předávání informací je hodnocen velice kladně z celorepublikového pohledu a například v minulých dnech si jej k nám přijeli nechat předvést zástupci z Jihočeského kraje, kde jej chtějí aplikovat do jejich systému," dodal René Živný.

zdroj: http://www.pardubickykraj.cz/aktuality/76150/pardubice-hostily-seminar-pro-turisticka-centra

 

© 2004-2016 KDU-ČSL Pardubice, Veškerá práva vyhrazena — Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.