Aktuality

Kraj nabízí příjemnou atmosféru fanouškům ploché dráhy

IMG 0647Prodloužený víkend kolem prestižního závodu Zlatá přilba města Pardubic má předpoklady přivést do našeho kraje početnou mezinárodní rodinu fanoušků tohoto sportu a nabídnout jim i další turistické zajímavosti. Radní Pardubického kraje pro cestovní ruch, sport a volnočasové aktivity René Živný o tom jednal se zástupci Automotoklubu Zlatá přilba a vedením polské společnosti One sport, která se stala novým promotérem seriálu finálových závodů mistrovství světa juniorů.

"Zlatá přilba je jednou z klíčových sportovních událostí roku v našem kraji a je také součásti našeho programu Tvář kraje, který pravidelně podporujeme. S novým promotérem ale zjišťujeme také možnosti propagace našeho kraje ve fanouškovské rodině plochodrážních závodů v Evropě. Seriál závodů se totiž jede také v Německu, Polsku, Litvě, Rusku a Velké Británii a vysílá ho sportovní kanál Eurosport. Příznivci jezdí od závodu k závodu, všude tam, kde je příjemná sportovní atmosféra. Věříme, že bychom je mohli zaujmout i další nabídkou v našem kraji,“ řekl René Živný.

Finále juniorského šampionátu se letos na pardubickém plochodrážním stadionu uskuteční 16. září spolu s tradičním závodem o Zlatou přilbu.

© 2004-2016 KDU-ČSL Pardubice, Veškerá práva vyhrazena — Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.